Řidič MKD

Інформація про вакансію

Місцерозташування:
Nová paka
Заробітна плата:
2400 €
Проживання:
Besplatno

Опис посади

Pro společnost Trans logistic CZ hledáme řidiče se zkušenostmi s řízením mezinárodní kamionové dopravy. Budete jezdit po celé Evropě. Přepravovat budete zboží různého charakteru, zejména pak automobilové součástky, papír a potraviny. Jezdit budete v nových soupravách Volvo a Scania třídy EURO 6.

Де Ви будете працювати?

Rodinná společnost Trans Logistic CZ s.r.o. byla založena v roce 2009. V dnešní době poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, skladování a logistiky. Společnost tvoří tým zkušených profesionálovů s mnohaletou praxí v oboru a osobním přístupem k zákazníkům a zaměstnancům. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 v poskytování komplexních logistických služeb v oblasti dopravy, zasilatelství a skladování.

Допоможемо ВАМ БЕЗКОШТОВНО в процесі отримання трьохмісячної та двохрічної робочої візи для роботи в Чеській республіці. Ви оплачуєте лише обов'язкові консульські збори.

Вимоги

Řidičský průkaz skupiny CE vydaný před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) profesní průkaz způsobilost, praxe v řízení nákladního auta min. 2 roky Flexibilitu, pečlivost a samostatnost Schopnost orientace v zahraničí

Ми пропонуємо

Mzda 52.000-60.000 Kč Zdarma zajistíme česká 2letá pracovní víza Výplaty včas 20 pracovních dnů placené dovolené Možnost neplaceného volna Možnost přesčasů Zajímavé destinace

Зацікавила Вас ця робоча пропозиція?
Відповісти на оголошення
190
Більше задоволених клієнтів
23500
Більше зареєстрованих заявників
6500
Більше працевлаштованих кандидатів
11
Більше років досвіду